Gano Excel İş Fırsatı

Doğrudan Satış Nedir ?

Dünya Doğrudan Satış Birliği Federasyonu’na (WFDSA) göre doğrudan satış, ürünlerin ve hizmetlerin müşterilere doğrudan pazarlanmasında dinamik, enerjik ve büyüyen bir dağıtım kanalıdır.

Doğrudan Satış Endüstrisinin önemli bileşenlerinden biri Çok Düzeyli Pazarlamadır. Bu sistem ağ pazarlama, yapısal pazarlama veya çok düzeyli doğrudan satış olarak da ifade edilmekte olup ürünlerin ve hizmetlerin tüketicilere doğrudan pazarlanmasında ve dağıtımında doğrudan satıcılara gelir sağlayan son derece başarılı ve etkin bir yöntem olarak uzun yıllardır kendisini ispat etmiştir.

Kaynak: Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Direct_selling)

WFDSA tarafından yapılan araştırmalara dayalı olarak insanlar aşağıdaki nedenlerden ötürü doğrudan satışı tercih ediyor
• Doğrudan satış insanlarla bir araya gelme ve sosyalleşme adına iyi bir yöntem
• Doğrudan Satış ekstra gelir elde etmenin iyi bir yolu
• Doğrudan Satış bir işe sahip olmanın iyi bir yolu
• Kazançlar gösterilen çabaya paralel olarak şekilleniyor
• Earnings are in proportion to effort
• Geleceğin trilyon dolarlık bitkisel sağlık ürünleri sektörü

Neden Gano Excel ?

“Birinci sınıf bitkisel sağlık ve zindelik ürünleri” ile rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor”

Gano Excel™, kültürleri ve ırkları ne olursa olsun dünyanın dört bir yanındaki insanlar için mükemmel fırsatlar sunuyor. Birçok insanın yaşam şeklini geliştirmesine yardım etmiş olan bu seçkin ürünlerle yaşamdaki hayalleriniz gerçeğe dönüşür.

Gano Excel™ ile başarı sizin ellerinizde. Ganoderma seyahatinin mirasını üstlenme ve bunu kendi işiniz haline getirme fırsatına sahipsiniz. Kaliteli bir yaşam sürme, sınırsız gelir kazanma ve başarılarınızı sevdiklerinizle paylaşma noktasında önünüzde kendinize özel ve engin bir iş ortamı bulunuyor. Artık olmak istediğiniz kişi olabilirsiniz. Hem de bunu minimum masrafla ve mükemmel fırsatlarla gerçekleştiriyorsunuz.

Gano Excel™, aralıksız araştırma ve geliştirme faaliyetleri, kapsamlı proses akreditasyonu ve ürün sertifikasyonu süreçleri eşliğinde dünya genelinde tam kurumsal sistem desteği ve birinci sınıf ürünler sunmaktadır. Son derece iyi yapılandırılmış ve kârlı bir pazarlama planı size bekliyor.

Gano Excel ™, gücünü, tamamen sektörün köklü lideri Gano Excel™’in mülkiyetinde bulunan dünyanın en geniş ölçekli %100 organik Ganoderma bitkilerinden alıyor.

İş Fırsatından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için arayın : 0530 687 81 09